Filozofia

KAŻDA ORGANIZACJA MA SWOJE INDYWIDUALNE POTRZEBY

Uważamy, że każda organizacja ma swoje indywidualne potrzeby i wdrażając system informatyczny, który ma wspierać jej działania powinna wymagać, aby system ten był jak najbardziej dostosowany do jej specyfiki.

Nie istnieje jedna słuszna metoda organizacji pracy

Posłużmy się drobną analogią. Nikt, kto urządza mieszkanie, nie zaczyna od wyboru sklepu, który dostarczy mu wszystkich potrzebnych materiałów. Ograniczyłby sobie w ten sposób wybór tylko do oferty danego sklepu. Tak samo nikt nie decyduje się na wykonawcę remontu, który podejmuje się zrobić wszystko w naszym domu, ale tylko pod warunkiem wykorzystania określonych materiałów. Filozofia Henry’ego Forda, że samochód może mieć dowolny kolor, pod warunkiem, że będzie to kolor czarny, już dawno nie ma zastosowania w świecie. Wybierzemy więc raczej takiego wykonawcę, który będzie w stanie zaproponować i zaopiniować materiały do naszego domu, jednocześnie zdejmując z nas obowiązek zajmowania się wszystkimi detalami, a także zadba, aby poszczególne prace wykonywali wykwalifikowani podwykonawcy.

Kiedy potrzebujesz wiarygodnego specjalisty

Takie samo podejście chcielibyśmy Państwu zaproponować w zakresie wdrażania rozwiązań informatycznych w Państwa organizacji. Naszą intencją jest aby być partnerem dla organizacji chcących dobrać dla siebie odpowiednie rozwiązania informatyczne, które w najlepszy sposób będą wspierały je w prowadzonych przedsięwzięciach. Z tego też powodu nie jesteśmy dystrybutorami żadnego konkretnego systemu, ani nie mamy podpisanych umów z konkretnymi dostawcami.

Kierujemy się przede wszystkim dobrem klienta i jego potrzebami

Idąc dalej tropem porównania chcemy, aby klient pracując z nami otrzymał odpowiednie rozwiązanie w odpowiedniej cenie, które dostarczą i wykonają rzetelni specjaliści. Jednocześnie chcemy, aby klient otrzymał pełną wiedzę o wymaganiach i ograniczeniach z jakimi wiązać będzie się zastosowanie określonych rozwiązań i nie został z wdrożonym systemem i informacją od dostawcy, że takiej a takiej funkcjonalności w zamówieniu nie było i teraz trzeba to będzie uzupełnić. A to jak wiadomo kosztuje.

Projekt informatyczny stanowi wyzwanie dla organizacji

Aby sprawnie przeprowadzić projekt informatyczny trzeba dysponować szerokimi kompetencjami z zakresu zarówno analizy biznesowej i systemowej oraz zarządzania projektami, jak i wiedzy nie tylko o systemach informatycznych, ale i o sprzęcie komputerowym i sieciowym. Naszym celem jest dostarczenie tej wiedzy i kompetencji klientowi, aby wdrożenie systemu informatycznego jak najmniej go obciążało i dostarczyło jego organizacji realnej wartości. Krótko mówiąc:

Chcielibyśmy, aby wdrożenie nowego systemu było dla klienta przyjemnością!